18 вересня 2023
ТУРЕЦЬКА СТАЛЬ
Під час виробництва використовується сталь турецького виробника, яка відповідає європейському стандарту якості DIN EN 10130 DC 01. Що це означає для споживача (порівняно з українським виробником):
- На відміну від української сталі – менше домішок, які вступають у реакцію з киснем, що тією чи іншою мірою знаходиться у воді – утворюючи іржу та шлам. Відповідно термін життя радіатора з вищою якістю сталі – довший.
- Однорідність товщини сталі, з якої виробляється радіатор. В українському радіаторі використовується сталь, у якої в різних місцях різна товщина по краях та середині листа, відповідно при зварюванні – доводиться збільшувати струм – що призводить до перепалювання металу у місцях роликових швів. Це зменшує адгезію металу під час фарбування – відповідно зменшує термін служби самого радіатора.
Етапи виробництва радіатора
- Штампування
На цьому етапі листовий метал з рулонів розкочується, ріжеться та штампується. - Зварювання
На зварній лінії з’єднуються між собою панелі радіатора і конвектор по периметру роликовим швом і точковим зварюванням посередині. - Тестування
Після зварювання кожен радіатор тестується під тиском 13 бар та додатково проводиться візуальний контроль на наявність бульбашок, занурюючи повністю у воду. - Фарбування
Першочергово радіатор проходить хімічну обробку: спочатку знежирення, потім фосфатування.
Нанесення основного шару ґрунтовки виконується методом катафорезу шаром 10-18 мкм з подальшим просушуванням у печі при 140*С.
Фінальне нанесення порошкової фарби електростатичним способом 60-80 мкм, з наступним запіканням печі при 180 *С. - Пакування
Кожен радіатор комплектується захисними картонними боковинками та пакується в термоплівку.
Типи радіатора, асортимент
Найпоширеніші 11, 22 та 33 типи
11 тип
За рахунок невеликої глибини підходить для встановлення в коридорах, с/в, при невеликих підвіконнях та інших приміщеннях, де важливо не захаращувати простір. Оптимально підійде при широких вікнах і невеликих розмірах самого приміщення, щоб виконати необхідну вимогу при проектуванні – ширина радіатора – повинна бути 50-75% ширини вікна.
22 тип
Найпоширеніший тип радіатора – 70% від усіх використовуваних сталевих радіаторів. Найкращий варіант щодо співвідношення тепловіддачі та ціни
33 тип
Підходить для приміщень, де обмежене місце для встановлення або обмежена сама кількість радіаторів, що встановлюються, і потрібна висока тепловіддача від одного радіатора.
Комплектується: кріпленнями, дюбелями, краном Маєвського та заглушкою.
Асортимент:
ТИПИ: 10,11,21,22,33
ВИСОТИ: від 300 до 900 мм
Ширина: від 400 до 3000 мм
ТИП ПІДКЛЮЧЕННЯ: бокове та нижнє
Переваги
- Сертифіковане згідно з європейськими стандартами виробництво та використання якісної турецької сталі.
- Реальний гарантійний термін служби може досягати 12 років, фактичний – до 20 років
- Робочий тиск-10 бар, тестований тиск на розрив-27 бар
- Повний конвектор 400 мм забезпечує максимальну тепловіддачу, не усічену як у більшості українських виробників.
- Може бути пофарбований в інший колір, що підходить для вашого інтер’єру