Купити побутові газосигналізатори Варта, Страж в магазині Heat-Cool, Київ.
Наші газосигналізатори
У даному розділі нашого інтернет-магазину, Ви завжди можете знайти та вибрати собі найбільш підходящий за характеристиками та ціною сигналізатор газу побутової. Тут Ви не знайдете дешевих китайських виробів, всі представлені моделі пристроїв вітчизняного виробництва. Росс, Варта, сигналізатор газу – ці та інші відомі українські бренди в широкому асортименті розміщені в даному розділі.
Наші ціни Вас теж приємно здивують, наприклад, сигналізатор газу коштує 2-01Б від київського виробника «Теміо», терміном служби 8 років, що має пластиковий корпус з рівнем захисту IP30 і чутливий сенсор, що точно визначає присутність метану в повітрі, обійдеться трохи більше ніж у 650 гривень!
Який сигналізатор газу купити
Коли вибір пристроїв дуже великий, недосвідченому покупцю, часом, буває складно розібратися у всьому цьому розмаїтті і придбати модель сигналізатора газового побутового, яка найбільш точно відповідала поставленим завданням у кожному конкретному випадку.
Деякі люди взагалі погано уявляють собі, якими бувають, для чого потрібні і як працюють ці прилади, проте їх популярність рік у рік зростає і зараз вони зустрічаються вже не тільки на підприємствах, а й у приватних квартирах та будинках. Щоб добре розуміти, який сигналізатор газу купити найкраще, необхідно хоча б коротко ознайомити із принципами його роботи.
Принципи роботи газосигналізатора
Загалом робота газосигналізатора здійснюється наступним чином:
· внаслідок конвекційних потоків, частинки повітря в приміщенні рухаються і надходять через вентиляційні отвори в корпус приладу;
· чутливі сенсори пристрою (який зазвичай розміщується на стіні кімнати) аналізують повітря, що проходить, на наявність у ньому певних (на кожному газосигналізаторі зазначено, що він може визначати) небезпечних газів (метан, чадний газ, пропан та ін.);
· у разі перевищення допустимої норми шкідливих речовин у повітрі, прилад спрацьовує та виробляє оповіщення людей (звуковими сигналами, каналами зв'язку, виведенням повідомлень на чергові пульти або інформаційні табло).
Наприклад, сигналізатор газу «Страж S51A2K» здатний не просто в автоматичному режимі безперервно і з високою точністю відстежувати вміст у повітрі метану та чадного газу, а у разі його перевищення подавати сигнал, а й здійснювати контроль зовнішніх пристроїв за допомогою вбудованих електромагнітних реле.
Види та типи сигналізаторів газу
Пристрої, призначені для оповіщення про вміст у повітрі шкідливих газів, різноманітні та відрізняються за багатьма пунктами, такими як:
• розташування датчиків (припаяні на платі всередині (моноблок) або винесені назовні (виносні));
· кількість одночасно визначених шкідливих речовин (одно-, дво-, трикомпонентні);
· число каналів вимірювання (один або два);
· рівню чутливості;
· наявність/відсутність функції керування відсічним електромагнітним клапаном (наприклад, сигналізатор газу «Варта 2-01Б» позбавлений клемника для підключення клапана, а ось у «Страж 101 РОЗУМ» керування клапаном та зовнішнім сигнальним пристроєм присутній).
Підсумок
Описаними вище особливостями весь цей численний клас пристроїв не вичерпується, існує безліч інших відмінностей і фірмових фішок, на перерахування яких знадобилася б ціла книга, до того ж, українські виробники освоюють сучасні технології і постійно радують нас новими корисними функціями.