#

Заказы и консультации по телефону

(099) 600-46-18, (067) 913-05-52

#Оплата и доставка
##Сейчас в корзине
##Товаров: 0 шт.
##Сумма: 0 грн.
#Оформить заказ
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
Поиск #

Кредит ТЕПЛА ОСЕЛЯ від Укргазбанку

05 апреля 2016

 Згідно з державною програмою “Тепла оселя” передбачено відшкодування до 70% витрат на енергоефективність – утеплення квартири або приватного будинку.

Один із способів отримати компенсацію від держави – оформити кредитування за програмою від Укргазбанк.

Станом на 23 вересня понад 4 тисячі українців скористалися його послугами – держава компенсувала громадянам більше 3 млн грн.

Завдяки державній підтримці фізичні особи зможуть отримати відшкодування до 30% суми кредитних коштів, залучених на придбання котлів, енергоефективного обладнання та матеріалів.

Виконавцем державної програми та розпорядником виділених на реалізацію коштів є Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Реалізація програми «Тепла оселя» дає можливість  ефективно використовувати енергоресурси та зменшити навантаження на сімейний бюджет, враховуючи суттєве підвищення комунальних платежів.

Програмою передбачено надання кредитних коштів на заходи з утеплення як житлових будинків, так і квартир у багатоквартирних будинках.

Вимоги до клієнтів: вік позичальника від 21 до 65 років на момент закінчення строку кредиту; стаж роботи на останньому місці роботи для найманих працівників – від 3-х місяців (для працездатних осіб); для ФОП – від 1,5 років.

Термін кредитування – від 1 до 3 років. Кредит надається на суму від 1 000 до 50 000 грн, процентна ставка – 25 % річних та комісія банку 3 % від суми кредиту.

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України відшкодовує частину суми кредиту, а саме:

– якщо за кредитні кошти придбавається котел – 20% від суми наданого кредиту, але не більше 5 тис. грн.

– якщо за кредитні кошти придбавається інше Обладнання (окрім котлів) – 30% від суми наданого кредиту, але не більше 10 тис. грн.

Ми рекомендуємо

# # #
# #
#
Конвектор газовый АКОГ-2 (Ужгород)
# Конвектор газовый АКОГ-2 (Ужгород)

 

Производитель: Конвектор (Ужгород, Украина).

Настенный газовый конвектор от производителя в Ужгороде со стальным теплообменником для автономного обогрева жилых зданий, административных сооружений и хозяйственных помещений.

Возможна перенастройка конвектора на сжиженый газ ( +220 грн к стоимости)

Мощность: 2,3 кВт. КПД: 85 %. Расход газа: 0,27 м3/час.

Подробнее# #
7500 грн.
#
#
Расширительный бак Aquasystem VRV 500 л
# Расширительный бак Aquasystem VRV 500 л

 

Производитель: Aquasystem (Италия).

 

Мембрана расширительных баков для закрытых систем отопления Aquasystem серии VRV изготовлена из пищевой резины. Форма мембраны напоминает мешок. Благодаря такой конструкции мембраны контакт корпуса бака с водой исключается.

 

 

Емкость: 500 л.

Подробнее# #
15500 грн.
# #
# # #
#
© 2008-2023 Інтернет-магазин "Хіткул". Всі права захищені. Розробка сайту - CodEX.UA